Sanytol dezinfekční mýdlo 250 ml – purifant + vzorek zdarma

Kód: LIL0088
Značka: Sanytol
59 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční mýdlo Purifiant hubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), listerie, salmonely a herpes. Hloubkově čistící hypoalergenní složení zanechává ruce 100% čisté, chráněné a hebké. Jemná vůně šalvěje a lípy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol hloubkově čistící mýdlo Purifiant při pravidelném používání pomáhá předcházet přenosu infekcí. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně E. coli, salmonely, listérie, zlatého stafylokoka a viru chřipky typu A (H1N1). Šetrně a hloubkově čistí pokožku rukou a zanechává ruce dokonale čisté, chráněné a jemně provoněné šalvějí a lípou. Hypoalergenní složení minimalizuje riziko vzniku alergie. Dermatologicky a klinicky testováno. 

Účinnost:

    • baktericidní dle normy EN1276 (1 min)
    • virucidní proti viru: Influenza A virus (H1N1) a Herpes simplex podle normy EN14476 (1 min.)
    • eliminuje mimo jiného: E-coli, Salmonella, Listeria, virus chřipky (H1N1), Staphylococus aureus, Herpes Simplex typ 1

Doporučené použití: 

Přiměřené množství mýdla naneste na vlhké ruce a napěňte. Pečlivě roztírejte na prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty, poté důkladně spláchněte čistou vodou.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení: 

benzalkoniumchlorid 9,5 g/kg (aktivní biocidní látka)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: