Sanytol dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen 500 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0083
Značka: Sanytol
79 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Účinně odstraňuje usazeniny a vodní kámen, dezinfikuje a pomáhá předcházet šíření nežádoucích mikroorganismů a tvorbě plísní. Hubí 99,9 % mikroorganismů. Šetrný k povrchům. Neodbarvuje. Svěží vůně eukalyptu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol Dezinfekční čistič na koupelny a vodní kámen velmi účinně odstraňuje 99,9 % bakterií, plísní a virů (včetně viru chřipky A H1N1). Zabraňuje šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Jeho mimořádně účinné složky bez námahy odstraní stopy vodního kamene a mýdla.

Výhody:

  • hloubková dezinfekce
  • šetrný k povrchům
  • nezanechává šmouhy
  • neodbarvuje
  • bez chlóru

Vhodné pro:

  • umyvadla, vodovodní kohoutky, sprchové zástěny, vany, WC
  • dlaždice, nerezové a keramické povrchy

Doporučené použití: 

Přípravek nastříkejte na čištěný povrch, nechte chvíli působit a následně opláchněte. Pro odstranění obtížně vyčistitelných zbytků nechte působit delší dobu. V případě potřeby postup opakujte. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat přípravek působit 15 minut.

Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte vodou. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte). Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení: 

(TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 9500 mg/kg, <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% kationtové povrchově aktivní látky, parfémy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: