Sanytol – proti roztočům 300ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0077
Značka: Sanytol
89 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Odstraňuje 100 % prachových roztočů, štěnic a blech, kteří bývají přítomni v tkaninách, matracích a kobercích. Účinný na všechna vývojová stádia (vajíčka, nymfy, dospělí jedinci). Nezanechává skvrny. Bez vůně, bez zápachu. Účinnost po ošetření přetrvává 4 měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sanytol sprej proti roztočům ve 100 % případů zlikviduje nejen prachového roztoče (Dermatophagoide pteronyssinus), který je jedním z hlavních spouštěčů alergií a alergických reakcí (např. rýma, astma, noční kašel), ale také blechy a štěnice a to ve všech stádiích jejich vývoje (vajíčka, nymfy, dospělí jedinci). Zabraňuje jejich dalšímu šíření a lze jím vyčistit celou domácnost, včetně tkanin, matrací, roštů a koberců. Snižuje aktivitu alergenů. Prokázaná účinnost po dobu 4 měsíců. 

Výhody:

    • Nezanechává skvrny
    • Neparfemováno
    • Bez zápachu  
    • Nezanechává zbytkové pachy
    • Vhodný na tkaniny, koberce, matrace, rošty, záclony

Doporučené použití:

Aplikaci proveďte bez přítomnosti dětí, osob s alergií a zvířat. Dávkovač s obsahem 300 ml slouží k ošetření jedné kompletní postele (6 m²). U jemných tkanin proveďte nejprve zkoušku na skrytém místě.

1. Vyluxujte povrchy, které chcete ošetřit (matrace, čalounění postele, závěsy, koberce, předložky...) 
2. Nejvhodnější je aplikace ráno, neboť nabízí možnost dobrého schnutí na vzduchu po dobu minimálně 8 hodin. 
3. Po ukončení procedury matrace důkladně vysajte, abyste zajistili důkladné odstranění zbytků roztočů.
4. Povlečte matrace povlakem proti roztočům nebo prostěradlem vypraným na minimálně 60°C a dezinfekčním přípravkem na tkaniny Sanytol. 
5. Každý den ráno a odpoledne větrejte minimálně 10 minut. 
6. Opakujte aplikaci přibližně každých 4 – 6 měsíců (doba účinnosti ošetření).

Upozornění:

Sprej nepoužívejte na zvířata. Používejte pouze v dobře větraných prostorách, nevdechujte páry přípravku. Při používání přípravku nejezte, nepijte a nekuřte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Po aplikaci na povrchy počkejte, dokud nejsou povrchy zcela suché, než dojde k jejich kontaktu s dětmi nebo zvířaty. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení: 

biocidní účinná látka (TP18/AL) d-Phenothrin 4600 mg/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: