Sanytol – proti roztočům 300ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0077
Značka: Sanytol
89 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Roztoč prachový (Dermatophagoides pteronyssinus) je jedním z hlavních příčin alergií, a to především dýchacích cest (rýma, astma, noční dráždivý kašel, atopický ekzém apod.). I když se vyskytuje po celý rok, ke zvýšenému nárůstu roztočů dochází na jaře a na podzim.

SANYTOL navrhl speciální přípravek, který dokáže zneškodnit 100 % roztočů a štěnic domácích a to ve všech stádiích jejich vývoje (vajíčka, nymfy, dospělí jedinci). Brání jejich šíření a čistí domácí prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sanytol sprej proti roztočům ve 100 % případů zlikviduje nejen prachového roztoče (Dermatophagoide pteronyssinus), který je jedním z hlavních spouštěčů alergií a alergických reakcí (např. rýma, astma, noční kašel), ale také blechy a štěnice a to ve všech stádiích jejich vývoje (vajíčka, nymfy, dospělí jedinci). Zabraňuje jejich dalšímu šíření a lze jím vyčistit celou domácnost, včetně tkanin, matrací, roštů a koberců. Snižuje aktivitu alergenů. Prokázaná účinnost po dobu 4 měsíců. 

Výhody:

  • Nezanechává skvrny
  • Neparfemováno
  • Bez zápachu  
  • Nezanechává zbytkové pachy
  • Vhodný na tkaniny, koberce, matrace, rošty, záclony

Doporučené použití:

Nastříkejte na ošetřovaný povrch každé 4 měsíce (ložní prádlo, textilie, koberce atd.). Balení umožňuje ošetření 6 m2 nebo alespoň jedné kompletní postelové soupravy (matrace, polštářů, peřin, pružin atd.).

 1. Ošetření provádějte pokud je to možné ráno v nepřítomnosti dětí.
 2. Po ukončení procedury matrace důkladně vysajte, abyste zajistili důkladné odstranění zbytků roztočů.
 3. Následně zakryjte matrace spodním prostěradlem vypraným při 60 °C nebo dezinfikovaným pomocí Dezinfekce na prádlo SANYTOL.
 4. Denně větrejte.

Upozornění:

Sprej nepoužívejte na zvířata. Používejte pouze v dobře větraných prostorách, nevdechujte páry přípravku. Při používání přípravku nejezte, nepijte a nekuřte. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Po aplikaci na povrchy počkejte, dokud nejsou povrchy zcela suché, než dojde k jejich kontaktu s dětmi nebo zvířaty. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení: 

biocidní účinná látka (TP18/AL) d-Phenothrin 4600 mg/kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: