Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn 450g + vzorek zdarma

Kód: LIL0092
Značka: Sanytol
149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční prostředek v prášku, určený speciálně na odstraňování skvrn z bílého i barevného prádla. Ničí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní, nepříjemný zápach a odolné skvrny již při 30°C. Neodbarvuje. Svěží vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn spolehlivě zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní, včetnělidského koronaviru 229 E a viru chřipky A H1N1. Pročišťuje, odstraňuje skvrny a eliminuje pachy již při 30°C. Použitelný pro všechny textilie, jak bílé, tak barevné, a to jak při praní v pračce, tak při ručním praní. Ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil apod. Neodbarvuje. Bez chlóru. Zanechává příjemnou svěží vůni. Splňuje baktericidní podle normy EN 1276 (5 minut) a test použití ASTM 2274-3 a virucidní proti viru chřipky A (H1N1) podle normy EN 14476 (30 min.). Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku.

Výhody:

 • zničí 99,9 % bakterií, kvasinek, lidský koronavirus 229 E a virus chřipky A H1N1
 • odstraňuje zápach
 • dstraňuje odolné skvrny
 • účinný od 30 °C
 • bez chlóru

Vhodné pro:

 • spodní prádlo (kalhotky, ponožky, slipy, pyžamo…)
 • sportovní oblečení (tepláky, trička…)
 • kojenecké a dětské prádlo (body, bryndáky, …)
 • bytový textil (ručníky, utěrky, povlečení, koupelnové předložky, hadry…)
 • prádlo nemocných osob
 • jemné prádlo, které nesnese praní při vysoké teplotě
 • textil, který se dostává do kontaktu se zvířecími mazlíčky

Doporučené použití:

praní v pračce: Přidejte 2 odměrky (60g) přípravku k běžnému pracímu prostředku do příslušného dávkovače a naprogramujte požadovaný prací cyklus.

praní v ruce: Nalijte do lavoru 4 l vlažné vody (30°C), přidejte běžný prací prostředek a 1 odměrku (30g) prášku Sanytol. Nechte prádlo namočené po dobu 15 minut za občasného promíchání. Nakonec vymáchejte v dostatečném množství vody.

Nepoužívejte na: kůži, vlnu, hedvábí a oblečení, u něhož je vyžadováno suché čištění, na dřevěné nebo kovové povrchy.

Nevystavujte textilie s aplikovaným prostředkem nebo textilie namočené v roztoku zdrojům tepla nebo slunečního záření dokud nebude dokončen prací proces a prádlo důkladně vymácháno. 

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte). Zabraňte kontaktu s očima. Dodržujte pokyny pro praní uvedené na etiketách oděvů. V případě pochybností o stálosti barev nebo jemných tkanin proveďte nejdříve zkoušku ponořením skrytého místa tkaniny do roztoku teplé vody s polovinou odměrky prášku Sanytol. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI POŽITÍ: Pokud se necítíte dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování

Složení:

15-30% bělící činidla na bázi kyslíku, dezinfekční prostředky, enzymy, parfémy (hexyl cinnamal)

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Sanytol na skvrny 8.4.2023 18:08
Doporučuji. Používám již více let, pravidelně. Mám malé hospodářství a člověk potřebuje mít jistotu, že se převléká do čistého :)
Odpovědět