Sanytol dezinfekční mýdlo do kuchyně 250ml – Grapefruit & Limetka + vzorek zdarma

Kód: LIL0090
Značka: Sanytol
59 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční mýdlo do kuchyně hubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Pohlcuje nepříjemné přetrvávající kuchyňské pachy a zanechává ruce svěží, hebké a chráněné. S osvěžující vůní limetky a grapefruitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol dezinfekční mýdlo do kuchyně při pravidelném používání pomáhá předcházet přenosu infekcí. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Obsahuje patentovaný aktivní pohlcovač pachů a je rovněž obohaceno o esenciální oleje citrusových plodů, které jsou známé svým čisticím efektem. Svěží vůně limetky a grapefruitu. Dermatologicky testováno. Složení formulováno pro minimalizaci rizika vzniku alergií.

Účinnost:

  • baktericidní dle normy EN1276 (1 min)
  • virucidní proti viru: Influenza A virus (H1N1) podle normy EN14476 (1 min.)
  • eliminuje mimo jiného: E-coli, Salmonella, Listeria, virus chřipky (H1N1), Staphylococus aureus, Herpes Simplex typ 1

Ideální pro: pohlcování odolného pachu z česneku, cibule, ryb a dalších silně aromatických potravin

Doporučené použití: 

Přiměřené množství mýdla naneste na vlhké ruce a napěňte. Pečlivě roztírejte na prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty, poté důkladně spláchněte čistou vodou.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování. 

Složení: 

benzalkoniumchlorid 9500 mg/kg (aktivní biocidní látka)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: