Sanytol dezinfekční mýdlo 250 ml – hydratující + vzorek zdarma

Kód: LIL0087
Značka: Sanytol
59 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční mýdlo hubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Hypoalergenní složení obohacené o výtažky ze zeleného čaje a aloe vera je vhodné i pro většinu typů citlivé pokožky. Ideální pro každodenní hygienu rukou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol dezinfekční hydratující mýdlo při pravidelném používání pomáhá předcházet přenosu infekcí. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Obohaceno o přírodní výtažky ze zeleného čaje a bio Aloe vera pro přirozenou hydrataci pokožky. Zanechá ruce čisté, jemné, hydratované a příjemně voňavé. Hydratační a hypoalergenní složení bez chlóru je vhodné pro většinu typů citlivé pokožky. Dermatologicky  a klinicky testováno. 

Účinnost:

  • baktericidní dle normy EN1276 (1 min)
  • virucidní proti viru: Influenza A virus (H1N1) podle normy EN14476 (1 min.)
  • eliminuje mimo jiného: E-coli, Salmonella, Listeria, virus chřipky (H1N1), Staphylococus aureus, Herpes Simplex typ 1

Doporučené použití: 

Přiměřené množství mýdla naneste na vlhké ruce a napěňte. Pečlivě roztírejte na prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty, poté důkladně spláchněte čistou vodou.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení: 

benzalkoniumchlorid 9500 mg/kg (aktivní biocidní látka), limonen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: