SANYTOL dezinfekční čistič pračky 250ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0105
Značka: Sanytol
84 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční čistič pračky čistí, dezinfikuje, odstraňuje usazeniny a zbavuje zápachu, a tím prodlužuje životnost pračky. Ničí 99,9 % bakterií. Okamžitý účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol dezinfekční čistič pračky díky svému komplexnímu složení pračku čistí, dezinfikuje, odstraňuje usazeniny a zbavuje zápachu, a tím prodlužuje její životnost. Při častém praní se zbytky pracího prostředku, nečistot a vodního kamene usazují v pračce. Časem tyto usazeniny vytvářejí nepříjemný zápach a snižují výkon vaší pračky.

Výhody:

  • zničí 99,9 % bakterií
  • okamžitý účinek
  • prodlužuje životnost pračky
  • eliminuje mikroby způsobující nepříjemný zápach

Vhodné pro: pračky

Doporučené použití:

Používejte pouze v prázdné pračce.

Nádržka na prací prostředek, dvířka, těsnění: Při práci s přípravkem použijte rukavice. Aplikujte 50 ml (nebo 5 uzávěrů) přípravku přímo na vlhký hadr nebo houbu, vyčistěte a zbavte se zbytků špíny ze zásuvky na prací prostředek, okénka a těsnění. Nechte působit 5 minut.

Vnitřek pračky: Nalijte zbývajících 200 ml do zásuvky na prací prostředek. Nepoužívejte prací prostředek. Spusťte prací cyklus bez prádla na 60 ºC. Po skončení pracího cyklu vysušte nečistoty, které zůstaly na těsnění.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfémy (Limonene), 2-methyl-4-isothiazolin-3-on, 2-phenoxyethanol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: