Sanytol dezinfekce na prádlo – aloe vera & květ bavlny 500 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0097
Značka: Sanytol
69 Kč
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Dezinfekce na bílé i barevné prádlo, která zničí 99,9 % bakterií, plísní (candida albicans) a virů (lidský koronavirus 229 E, virus chřipky A H1N1) i při nízkých teplotách. Účinně odstraní neodbytný zápach a zanechá příjemný pocit čistoty. S vůní aloe vera & květů bavlny.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol-desinfekce na prádlo spolehlivě zahubí 99,9 % bakterií, virů (lidský koronavirus 229 E, virus chřipky A H1N1) a plísní (candida albicans). Pere a dezinfikuje již při 20 °C a to všechny textilie, bílé i barevné. Ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod. Doporučuje se přidávat k praní v případech infekce nebo během epidemie (chřipka, střevní virózy…). Vhodný jak pro ruční praní, tak praní v pračce. Neodbarvuje. Bez chlóru. Zanechává příjemnou vůni aloe vera & květu bavlny.

Výhody:

    • Neodbarvuje
    • Bez chlóru 
    • Hypoalergenní  
    • Dermatologicky testováno 
    • Účinný již při 20 °C

Doporučené použití:

Lze použít se všemi pracími prostředky. K odměření potřebného množství přípravku použijte uzávěr (1 uzávěr = 40 ml).

použití v pračce: Nalijte 45 ml přípravku do otvoru pro aviváž (místo aviváže), nastavte obvyklý prací cyklus.

dezinfekce pračky: K dezinfekci pračky nalijte 45 ml do otvoru pro aviváž. Nepřidávejte žádný jiný přípravek. Nastavte čisticí cyklus.

použití v ruce: Nalijte ½ uzávěru přípravku (20 ml) do 3,5 litrů vody (poslední voda při praní), nechte 15 minut působit, poté dostatečně vymáchejte a vyždímejte.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte). Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku. Pokud se přípravek dostane přímo na prádlo, dostatečně vymáchejte v čisté vodě. Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Při běžném použití nehrozí nebezpečí pro septiky.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.

PŘI STYKU S ODĚVEM: Kontaminovaný oděv a kůži okamžitě omyjte velkým množstvím vody a potom oděv odložte.

Složení:

biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 27 000 mg/kg, dále <5% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky a parfémy (benzyl salicylate), 2-methyl-4-isothiazolin-3-one(MI), 2-phenoxyethanol, bronopol (INN), 2-brom-2-nitropropan-1,3-diol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: