SANYTOL tablety do myčky 4v1 40 ks + dárek zdarma

Kód: LIL0104
Značka: Sanytol
229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Tablety do myčky obsahují čtyři složky: dezinfekční prostředek, čisticí prostředek, sůl a prostředek proti usazování. Dezinfikují myčku, odstraňují nepříjemné pachy, mastnotu a dokonale čistí veškeré nádobí, včetně silně znečištěného. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol tablety do myčky 4v1 jsou první tablety na nádobí, které v sobě spojují dezinfekční prostředek, čisticí prostředek, sůl a prostředek proti usazování. Účinně zničí 99,9 % mikrobů, virů a bakterií, včetně  viru chřipky A (H1N1), E. coli, Salmonely a Listerií. Během mycího cyklu odstraňují mastnotu a dokonale čistí veškeré nádobí, včetně nádobí se zaschlými zbytky jídla, odstraňují nepříjemné pachy, dezinfikují myčku a zabraňují tvorbě usazenin ve filtru myčky. Neobsahuje fosfáty. Před použitím si vždy přečtěte informace na obalu a informace o produktu.

Vhodné pro: myčka na nádobí, nádobí, sklenice, příbory atd.

Doporučené použití:

Vložte tabletu do dávkovače myčky, zavřete dávkovač a spusťte mycí program. Obal tablety je 100 % rozpustný ve vodě a biologicky rozložitelný, proto se tablety nedotýkejte mokrýma rukama, aby nedošlo k rozpuštění obalu ještě před vložením tablety do myčky.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

Složení:

fosfonáty 5 – 15%, 15 – 30% polykarboxyláty, 15 – 30% bělící činidla na bázi kyslíku, uhličitan sodný, kyselina citronová, tetranatrium, oxiran, methyl-, polymer s oxiranem, monobutyl ether, subtilisin, alfa-amylasa, enzymy, parfém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: