Sanytol dezinfekční univerzální čistič grep 500 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0094
Značka: Sanytol
69 Kč
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Praktický dezinfekční prostředek ve spreji, který vyčistí a vydezinfikuje všechny povrchy v domácnosti. Ničí 99,9 % mikrobů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), lidského koronaviru 229E a řady dalších. Ideální pro odstranění každodenní špíny i hlubokou dezinfekci v jediném kroku. Osvěžující grapefruitová vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol Dezinfekční univerzální čistič ve spreji lze použít k čištění a dezinfekci WC, odpadkových košů, nádob na domovní odpad, zvířecích záchodů, pracovních ploch, ledničky, mikrovlnné trouby, textilu, koberců, rohoží, atd. Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní, mimo jiné také virus chřipky typu A (H1N1), Herpes virus, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae. Bez chlóru. Nezanechává skvrny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku. Dermatologicky testováno.

Vhodné pro:

    • pracovní plochy, dřezy, odpadkové koše, mikrovlnné trouby, stoly, lednice
    • WC, umyvadla, sprchy, vany, sifóny, kliky dveří
    • dětský nábytek, plastové hračky, dětské židle, přebalovací stoly
    • příslušenství pro domácí zvířata, misky

Doporučené použití: 

Nastříkejte na ošetřovanou plochu a nechte 5 minut působit, pro hloubkový dezinfekční účinek nechte působit 15 minut. Otřete vlhkou čistou houbou. Na povrchy, které přicházejí do kontaktu s jídlem, hračkami nebo bývají v neustálém kontaktu s dětmi či se zvířecími mazlíčky, nechte působit 15 minut a poté důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte). Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení:

didecyldimethylammonium chloride 5000 mg/kg, < 5% neiontové povrchově aktivní látky, < 5% kationtové povrchově aktivní látky, parfém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: