Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu – mentol 300ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0102
Značka: Sanytol
69 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

Zajistí dokonalou hygienu domova a příjemný pocit svěžesti. Absorbuje a ničí pachy, dezinfikuje a čistí. Působí na vzduch, povrchy a bytové textilie. Hubí 99,9 % mikroorganismů. Příjemně provoní celou domácnost svěží vůní mentholu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol Dezinfekční osvěžovač vzduchu, povrchů a textilií vyčistí vzduch a vydezinfikuje povrchy v jednom jediném kroku. Zahubí 99,9 % bakterií, plísní a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1) a lidského koronaviru 229E. Dezinfikuje, čistí, neutralizuje a ničí zápach. Zanechává příjemnou vůni. Ideální na čištění vzduchu ve velmi navštěvovaných nebo v málo větraných místech (tabákové pachy, zatuchlina, pachy v kuchyni, na toaletách, ve skříni, v autě) i na dezinfekci povrchů (koberce, závěsy, matrace, polštáře, autosedačky, kliky, počítače, telefony, nádoby na odpadky, vypínače, záchodové mísy). Doporučován pro preventivní použití nebo v období epidemie (chřipka, gastroenteritida, ... ). Nezanechává skvrny, k textiliím je šetrný. Příjemně provoní celou domácnost oscvěžující mentholovou vůní. Bez chlóru.

Účinnost:

  • baktericidní dle normy 13697 (5 min.)
  • virucidní podle normy EN 14476 (30 min.)
  • fungicidní podle normy EN 13697 (15 min.)
  • účinnost proti alergenům byla ověřena a zkontrolována akreditovanou laboratoří

Vhodné pro:

  • ovzduší (obývací pokoje, interiéry auta, koupelny, skříně…)
  • povrchy (záchodová prkénka, splachovadla, kliky…)
  • textil (koberce, záclony, autosedačky…)
Doporučené použití: 
dezinfekce vzduchu: Zavřete dveře a okna v místnosti. Před použitím nádobku protřepejte. Aplikujte krátkými postřiky. Poté opusťte místnost a nechejte působit 30 minut. Následně vyvětrejte.

dezinfekce povrchů a tkanin: Před použitím nádobku protřepejte. Nastříkejte ze vzdálenosti asi 25 cm na předem umytou plochu a nechte působit 30 minut. Pro odstranění odolných pachů postup opakujte. U textilií a choulostivých povrchů vyzkoušejte nejprve na malém, málo viditelném místě. Nepoužívejte přímo na kůži, semiš, hedvábí, lakované plochy, malované nebo natírané dřevo, akrylové plasty.

Upozornění:
Zabraňte kontaktu s očima. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!
 
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení:

biocidní účinná látka (PT2/AE): biphenyl- 2-ol 4g/kg a ethanol 312,4 g/kg, dalé > 30 % alifatické uhlovodíky, dezinfekční prostředky, parfémy (linalool)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: