Sanytol dezinfekční čistič kuchyně citrusové plody 500 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0103
Značka: Sanytol
79 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Dezinfekční odmašťující čistič na kuchyně účinně odstraňuje zbytky mastnoty, usazeniny a naschlé nečistoty, čistí a dezinfikuje do hloubky. Odstraňuje 99,9 % mikroorganismů. Bez chlóru. Šetrný k povrchům. Neodbarvuje. Svěží citrusová vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanytol Dezinfekční odmašťující čistič na kuchyně s technologií aktivní pěny, která rozpouští usazený a připálený tuk, zajišťuje dokonalou hygienu. Velmi účinně odstraňuje 99,9 % bakterií, plísní a virů (včetně viru chřipky A (H1N1), hloubkově dezinfikuje, čistí a odstraňuje zbytky mastnoty a usazenin v kuchyni, zároveň je však šetrný k ošetřovaným povrchům. Zanechává svěží vůni citrusových plodů. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku. Dermatologicky testováno.

Výhody: 

  • hloubková dezinfekce
  • šetrný k povrchům
  • nezanechává šmouhy
  • neodbarvuje
  • bez chlóru

Vhodné pro:

  • na pracovní desky, dřezy, lednice, stoly, mikrovlnné trouby, popelnice
  • na sporáky, digestoře, varné desky, trouby a grily 

Doporučené použití:

Pro dezinfekci nastříkejte přímo na znečištěný povrch ze vzdálenosti 20 cm, chcete–li odstranit zaschlé nečistoty, nechte působit několik minut. Otřete vlhkou houbou. Na povrchy, které přicházejí do kontaktu s jídlem, hračkami nebo bývají v neustálém kontaktu s dětmi či se zvířecími mazlíčky, nechte působit 15 minut a opláchněte pod tekoucí vodou. U mramorových nebo vápencových povrchů naneste produkt vlhkou houbou a po 5 minutách opláchněte.  

Upozornění:

Před použitím vždy otestujte na skryté části povrchu. Nepoužívejte na povrchy ošetřené proti otiskům prstů, mosaz, měď, přírodní dřevo, kuchyňské náčiní nebo potraviny. Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení:

aqua, butoxyethanol, deceth-10, ethanolamine, didecyldimonium chloride, triethanolamine, tetrapotassium pyrophosphate, parfum, isopropyl alcohol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: