New Nordic Meno Joy™ 60 tablet + vzorek zdarma

Kód: LIL0262
Novinka
Značka: New Nordic
532 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení

Menopauza je přirozená etapa života každé ženy. Meno Joy™ poskytuje výživovou podporu během tohoto náročného období změn. Základem doplňku stravy Meno Joy™ je kombinace extraktů z chmele obecného a jetele lučního, který je bohatý na široké spektrum přírodních isoflavonoidů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Podpora hormonální rovnováhy
  • Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální rovnováhy
  • Vysoko účinné složení isoflavonoidů
  • Chmel, damiána, jetel luční, vitamíny skupiny B, magnezium

PODPORA HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Menopauza je přirozená etapa života každé ženy. Meno Joy™ poskytuje výživovou podporu během tohoto náročného období změn. Základem doplňku stravy Meno Joy™ je kombinace extraktů z chmele obecného a jetele lučního, který je bohatý na široké spektrum přírodních isoflavonoidů. Jetel pomáhá zmírnit typické příznaky spojené s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid, změny nálad a podrážděnost. Meno Joy™ dále obsahuje přírodní extrakt z damiány. Magnézium, vitamín B6, niacin, riboflavin, thiamin a vitamin B12 přispívají k normální činnosti nervového systému a spolu s kyselinou pantotenovou pomáhají snižovat únavu a vyčerpání. Během menopauzy vaječníky ženy produkují méně estrogenu a progesteronu. Vitamin B6 také přispívá k regulaci hormonální aktivity. Obsah hořčíku a vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí. Vitamín D také přispívá ke vstřebávání a využití vápníku ze stravy.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Užívejte 2 tablety denně s jídlem nebo bezprostředně po hlavním jídle. Užívejte minimálně po dobu 2 týdnů. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti. Neužívejte, jestliže je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

Nevyplňujte toto pole:
O Avatar autora 8.3.2024 20:35
Za jak dlouho se to opět může brát . Děkuji
Odpovědět