Neo Curcumin supplement ODT - 60 tablet + dárek zdarma

Kód: LIL0354
Značka: mcePharma
ZDARMAZDARMA
Neo Curcumin supplement ODT - 60 tablet + dárek zdarma
612 Kč
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Patentovaný, vyrobený v ČR a jediný doplněk stravy na světě s kurkuminem s vědecky prokázanou zvýšenou biodostupností, ve formě tablet rozpustných v ústech.

Kurkumin napomáhá udržování antioxidační rovnováhy při imunitních reakcích v těle, vitamín D přispívá k normálním funkcím imunitního systému a také se podílí na procesu dělení buněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neo curcumin supplement ODT 120tbl

 • Tablety rozpustné v ústech (ODT z anglického orally dispersible tablets) zajišťují rychlou vstřebatelnostvysokou účinnost kurkuminu díky odstranění nežádoucího first-pass efektu*.

 • Vysoká rozpustnost a buněčná absorpce kurkuminu byla potvrzena vědeckou studií Mce Pharmy ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou Univerzity Karlovy a jejich pracovištěm Biotechnologického a biomedicínského centra Akademie věd a Univerzity Karlovou ve Vestci nazývané „Biocev".

 • Vědecká studie potvrdila až 220x zvýšenou rozpustnost a 100% buněčnou absorpci kurkuminu díky kombinaci následujících parametrů:

  • tableta rozpustná v ústech zajišťující silnější a rychlejší nástup účinku (naše unikátní ODT)

  • použití inovativní výrobní technologie - zmenšení kurkuminových částic na submikronové rozměry

  • přidáním lecitinu a piperinu.

 • Patent v ČR - PV 2017-260

 • Patent v USA - US 11331281B2
 • Dávkování: jednu tabletu ráno a jednu večer.
 • Vhodné pro vegany a vegetariány.
 • Produkt vyrábíme ve vlastním výrobním závodě v ČR, výroba pod certifikací ISO 22000:2018.

First-pass efekt je běžný u klasických tablet, kdy aktivní látka prochází trávicím traktem a následně játry, přičemž je z větší části odbourána či přeměněna na neúčinné látky – tím se snižuje účinnost podané dávky. U námi vyvinuté ODT formy k first-pass efektu nedochází - aktivní látka je absorbována a vstřebávána již v dutině ústní a v horní části jícnu, díky čemuž je dosaženo její zvýšené účinnosti i při malých dávkách. Aktivní látka, je v místě potřeby rychleji a ve větší koncentraci – což zajišťuje mnohonásobně silnější a rychlejší nástup účinku.

 

Aktivní látky

Množství / 2 tablety

% RHP**

Standardizovaný extrakt Kurkumy dlouhé
(95 % kurkuminu a dalších kurkuminoidů)
6 mg neuvedeno
Vitamin D3 2,5 μg 50 %

**RHP referenční hodnota přijmu

Doporučené dávkování

1 tableta 2x denně, rozpustit v ústech

Složení

ODT excipient, sladidlo (mannitol), standardizovaný extrakt oddenku Kurkumy dlouhé, lecitin, přírodní aroma, piperin, cholekalciferol (vitamin D3).

Upozornění

Uchovávejte v suchu, temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. V případě potřeby se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Při užívání léků na ředění krve nebo cukrovku (diabetes) konzultujte použití doplňku stravy Neo curcumin supplement se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: