Abilar® 10% pryskyřicová mast + vzorek zdarma

Kód: LIL0368
Značka: Werfft
460 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Zdravotnický prostředek pro ošetření ran, odřenin, škrábanců, bodnutí hmyzem a menších popálenin. Pro domácí i profesionální použití. 

  • Pro domácí použití při léčbě škrábanců, odřenin, menších popálenin, traumatických ran, zanícených ran atd.
  • Pro profesionální použití na infikované i neinfikované, akutní i chronické rány, na otlaky, diabetické rány, bércové vředy, komplikované operační rány, popáleniny atd.
  • Účinnost Abilar® 10% pryskyřicové masti byla potvrzena výzkumnými metodami in vitro a in vivo požadovanými moderní lékařskou vědou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Abilar® 10% pryskyřicová mast pomáhá vytvářet optimální prostředí pro hojení ran
  • Abilar® 10% pryskyřicová mast tvoří fyzickou bariéru proti bakteriím a kvasinkám, které typicky způsobují kožní infekce
  • Doba léčby se pohybuje od dnů do měsíců v závislosti na typu rány, velikosti a etiologii
  • Abilar® 10% pryskyřicová mast je zdravotnický prostředek s označením CE, třída IIb (NB 0537). Čtěte pečlivě příbalový leták.

Složení

Pryskyřice smrku ztepilého ( Picea abies ),  Petrolatum,  Paraffinum liquidum,  Alcohol denat.,  Cera microcristallina,  Sorbitan oleate,  Cera alba,  Hydrogenovaný ricinový olej,  Kyselina stearová

Dávkování

Jak používat?

Postižené místo, které má být ošetřeno, by mělo být před aplikací Abilar® 10%  omyto a vyčištěno. V domácí péči se mast aplikuje přímo na ránu, kožní prasklinu, popáleninu či odřeninu apod. v tenké vrstvě a překryje běžnou náplastí nebo gázou. Aplikujte Abilar® 10% dvakrát denně, dokud se kožní léze nezhojí.

U chronických, těžce se hojících ran aplikujte Abilar® na ránu a překryjte ji běžnou gázou nebo jiným obvazem, který máte. U suché rány se doporučuje pravidelné převazování a pokud rána má silnou sekreci, doporučuje se použití absorbujícího obvazu. Výměna obvazu by měla být provedena podle normálního intervalu používaného pro daný typ rány. Pokud rána obsahuje dutiny, lze mast nanést na gázový pásek, který se používá v dutině rány. Gáza napuštěná mastí by se měla měnit denně nebo obden.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Nedoporučuje se nanášet mast na sliznice, oči nebo ústa, ani ji používat vnitřně. U chronických, těžce se hojících ran dodržujte prosím pokyny svého lékaře nebo zdravotní sestry.

Skladování

Skladujte na čistém místě při pokojové teplotě. Skladovatelnost při pokojové teplotě neotevřená 5 let a otevřená 12 měsíců.

Balení

20 g tuba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: