Sada Sanytol dezinfekční a dezodorační přípravek na tkaniny 500 ml + Sanytol dezinfekce na prádlo – aloe vera & květ bavlny 500 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0391
Značka: Sanytol
135 Kč –7 %
sanytol 1 2
135 Kč –7 % 125 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Sada Sanytol dezinfekčního a dezodoračního přípravku ve spreji, určeného speciálně k ošetření nesnadno pratelných textilií, např. závěsů, koberců, pohovek, kabátů, čalounění vozů, sportovních tašek apod., který dezinfikuje do hloubky a odstraňuje zápach zatuchlosti, cigaret, zvířat, vaření a navrací vašim tkaninám svěžest čistého prádla a Sanytol dezinfekce na bílé i barevné prádlo, která zničí 99,9 % bakterií, plísní (candida albicans) a virů (lidský koronavirus 229 E, virus chřipky A H1N1) i při nízkých teplotách. Účinně odstraní neodbytný zápach a zanechá příjemný pocit čistoty. S vůní aloe vera & květů bavlny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SANYTOL DEZINFEKČNÍ A DEODORAČNÍ PŘÍPRAVEK NA TKANINY odstraňuje zápach z cigaret, zvířat, vaření apod. a navrací tkaninám svěžest čistého prádla. Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní (včetně candida albicans, lidského koronaviru 229 E a viru chřipky A H1N1), jež bývají přítomny v textilních tkaninách, způsobují zápach a mohou zapříčinit nemoci nebo podráždění pokožky. Přípravek je ideální pro dezinfekci nesnadno pratelných textilií (závěsy, záclony, koberce, pohovky, čalounění vozu, autosedačky, sportovní tašky, klobouky apod.). Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku.

Výhody:

  • odstraňuje mikroby, které jsou příčinou zápachů
  • ideální pro obtížně pratelné tkaniny
  • extra jemné rozprašování
  • nezanechává skvrny 
  • bez chlóru
  • vůně čistého prádla

Doporučené použití:

Rozprašte ze vzdálenosti přibližně 30 cm na tkaninu tak, aby byla mírně vlhkál a nechte uschnout na vzduchu. V případě vytrvalého zápachu postup pravidelně opakujte.  

Upozornění:

Nepoužívejte na kůži, semiš či hedvábí. U jemných tkanin proveďte zkoušku na skrytém místě. Nezanechává skvrny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku.

Složení:

(TP2/AL): 5000 mg/kg didecyldimethylamonium chlorid, <5% kationtové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfémy (butylphenyl methylpropional (lilial), hexyl cinnamal)

 

SANYTOL DEZINFEKCE NA PRÁDLO spolehlivě zahubí 99,9 % bakterií, virů (lidský koronavirus 229 E, virus chřipky A H1N1) a plísní (candida albicans). Pere a dezinfikuje již při 20 °C a to všechny textilie, bílé i barevné. Ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod. Doporučuje se přidávat k praní v případech infekce nebo během epidemie (chřipka, střevní virózy…). Vhodný jak pro ruční praní, tak praní v pračce. Neodbarvuje. Bez chlóru. Zanechává příjemnou vůni aloe vera & květu bavlny.

Výhody:

  • Neodbarvuje
  • Bez chlóru 
  • Hypoalergenní  
  • Dermatologicky testováno 
  • Účinný již při 20 °C

Doporučené použití:

Lze použít se všemi pracími prostředky. K odměření potřebného množství přípravku použijte uzávěr (1 uzávěr = 40 ml).

použití v pračce: Nalijte 45 ml přípravku do otvoru pro aviváž (místo aviváže), nastavte obvyklý prací cyklus.

dezinfekce pračky: K dezinfekci pračky nalijte 45 ml do otvoru pro aviváž. Nepřidávejte žádný jiný přípravek. Nastavte čisticí cyklus.

použití v ruce: Nalijte ½ uzávěru přípravku (20 ml) do 3,5 litrů vody (poslední voda při praní), nechte 15 minut působit, poté dostatečně vymáchejte a vyždímejte.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte). Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku. Pokud se přípravek dostane přímo na prádlo, dostatečně vymáchejte v čisté vodě. Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Při běžném použití nehrozí nebezpečí pro septiky.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.

PŘI STYKU S ODĚVEM: Kontaminovaný oděv a kůži okamžitě omyjte velkým množstvím vody a potom oděv odložte.

Složení:

biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 27 000 mg/kg, dále <5% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky a parfémy (benzyl salicylate), 2-methyl-4-isothiazolin-3-one(MI), 2-phenoxyethanol, bronopol (INN), 2-brom-2-nitropropan-1,3-diol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: