Sada Sanytol tablety do myčky 4v1 40 ks + Sanytol dezinfekční čistič kuchyně citrusové plody 500 ml + dárek zdarma

Kód: LIL0396
Značka: Sanytol
268 Kč –7 %
sanytol 4
268 Kč –7 % 249 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Sanytol tablety do myčky obsahují čtyři složky: dezinfekční prostředek, čisticí prostředek, sůl a prostředek proti usazování. Dezinfikují myčku, odstraňují nepříjemné pachy, mastnotu a dokonale čistí veškeré nádobí, včetně silně znečištěného. Sanytol dezinfekční čistič kuchyně účinně odstraňuje zbytky mastnoty, usazeniny a naschlé nečistoty, čistí a dezinfikuje do hloubky. Odstraňuje 99,9 % mikroorganismů. Bez chlóru. Šetrný k povrchům. Neodbarvuje. Svěží citrusová vůně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SANYTO TABLETY DO MYČKY 4v1 jsou první tablety na nádobí, které v sobě spojují dezinfekční prostředek, čisticí prostředek, sůl a prostředek proti usazování. Účinně zničí 99,9 % mikrobů, virů a bakterií, včetně  viru chřipky A (H1N1), E. coli, Salmonely a Listerií. Během mycího cyklu odstraňují mastnotu a dokonale čistí veškeré nádobí, včetně nádobí se zaschlými zbytky jídla, odstraňují nepříjemné pachy, dezinfikují myčku a zabraňují tvorbě usazenin ve filtru myčky. Neobsahuje fosfáty. Před použitím si vždy přečtěte informace na obalu a informace o produktu.

Vhodné pro: myčka na nádobí, nádobí, sklenice, příbory atd.

Doporučené použití:

Vložte tabletu do dávkovače myčky, zavřete dávkovač a spusťte mycí program. Obal tablety je 100 % rozpustný ve vodě a biologicky rozložitelný, proto se tablety nedotýkejte mokrýma rukama, aby nedošlo k rozpuštění obalu ještě před vložením tablety do myčky.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

Složení:

fosfonáty 5 – 15%, 15 – 30% polykarboxyláty, 15 – 30% bělící činidla na bázi kyslíku, uhličitan sodný, kyselina citronová, tetranatrium, oxiran, methyl-, polymer s oxiranem, monobutyl ether, subtilisin, alfa-amylasa, enzymy, parfém.

 

SANYTOL DEZINFEKČNÍ ODMAŠŤUJÍCÍ ČISTIČ KUCHYNĚ s technologií aktivní pěny, která rozpouští usazený a připálený tuk, zajišťuje dokonalou hygienu. Velmi účinně odstraňuje 99,9 % bakterií, plísní a virů (včetně viru chřipky A (H1N1), hloubkově dezinfikuje, čistí a odstraňuje zbytky mastnoty a usazenin v kuchyni, zároveň je však šetrný k ošetřovaným povrchům. Zanechává svěží vůni citrusových plodů. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku. Dermatologicky testováno.

Výhody: 

  • hloubková dezinfekce
  • šetrný k povrchům
  • nezanechává šmouhy
  • neodbarvuje
  • bez chlóru

Vhodné pro:

  • na pracovní desky, dřezy, lednice, stoly, mikrovlnné trouby, popelnice
  • na sporáky, digestoře, varné desky, trouby a grily 

Doporučené použití:

Pro dezinfekci nastříkejte přímo na znečištěný povrch ze vzdálenosti 20 cm, chcete–li odstranit zaschlé nečistoty, nechte působit několik minut. Otřete vlhkou houbou. Na povrchy, které přicházejí do kontaktu s jídlem, hračkami nebo bývají v neustálém kontaktu s dětmi či se zvířecími mazlíčky, nechte působit 15 minut a opláchněte pod tekoucí vodou. U mramorových nebo vápencových povrchů naneste produkt vlhkou houbou a po 5 minutách opláchněte.  

Upozornění:

Před použitím vždy otestujte na skryté části povrchu. Nepoužívejte na povrchy ošetřené proti otiskům prstů, mosaz, měď, přírodní dřevo, kuchyňské náčiní nebo potraviny. Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení:

aqua, butoxyethanol, deceth-10, ethanolamine, didecyldimonium chloride, triethanolamine, tetrapotassium pyrophosphate, parfum, isopropyl alcohol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: