Sada Sanytol dezinfekční sprej do obuvi 150 ml + Sanytol dezinfekční mýdlo 250 ml purifiant + vzorek zdarma

Kód: LIL0395
Značka: Sanytol
128 Kč –7 %
sanytol 3
128 Kč –7 % 119 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Sanytol dezinfekční sprej do obavy zahubí 99,9 % mikrobů, které jsou zdrojem zápachu a mohou přenášet onemocnění kůže nohou nebo vyvolávat její podráždění. Dezinfikuje do hloubky, pohlcuje nepříjemné pachy a zanechává příjemný pocit svěžesti. Neodbarvuje. Nezanechává skvrny. Sanytol dezinfekční mýdlo Purifiant hubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1), listerie, salmonely a herpes. Hloubkově čistící hypoalergenní složení zanechává ruce 100% čisté, chráněné a hebké. Jemná vůně šalvěje a lípy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SANYTOL DEZINFEKČNÍ SPREJ DO OBUVI zahubí 99,9 % bakterií, virů a plísní, včetně mikrobů zodpovědných za mykózy, bradavice, atletickou nohu atd. Dezinfikuje všechny boty v rodině a odstraňuje z nich nepříjemné pachy. Nezanechává skvrny, ani zbytky mastnoty. Neodbarvuje. Jemná a svěží vůně.

Účinnost:

  • baktericidní dle normy 13697
  • virucidní podle normy EN 14476 (30 min.)
  • fungicidní podle normy EN 13697 (5 min.)

Vhodné pro: tenisky, holínky, lodičky, pantofle, baleríny

Doporučené použití:

Před použitím nádobku vždy protřepejte. Nastříkejte prostředek na vnitřní části obuvi před i po jejím použití. Nechte několik minut působit. Opakujte tak často, jak je potřeba.

Složení:

biocidní aktivní látka (PT2/AE): biphenol 4 g/kg (EC 201–993–5), > 30 % alifatické uhlovodíky, dezinfekční prostředky, parfémy (linalool, hexyl cinnamal, d-limonene)

 

SANYTOL DEZINFEKČNÍ MÝDLO PURIFIANT při pravidelném používání pomáhá předcházet přenosu infekcí. Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně E. coli, salmonely, listérie, zlatého stafylokoka a viru chřipky typu A (H1N1). Šetrně a hloubkově čistí pokožku rukou a zanechává ruce dokonale čisté, chráněné a jemně provoněné šalvějí a lípou. Hypoalergenní složení minimalizuje riziko vzniku alergie. Dermatologicky a klinicky testováno. 

Účinnost:

    • baktericidní dle normy EN1276 (1 min)
    • virucidní proti viru: Influenza A virus (H1N1) a Herpes simplex podle normy EN14476 (1 min.)
    • eliminuje mimo jiného: E-coli, Salmonella, Listeria, virus chřipky (H1N1), Staphylococus aureus, Herpes Simplex typ 1

Doporučené použití: 

Přiměřené množství mýdla naneste na vlhké ruce a napěňte. Pečlivě roztírejte na prsty, dlaně, hřbety rukou a partie u nehtů po dobu 1 minuty, poté důkladně spláchněte čistou vodou.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte)! Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení: 

benzalkoniumchlorid 9,5 g/kg (aktivní biocidní látka)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: