Sada Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu – mentol 300ml + Sanytol dezinfekce na prádlo – bílé květy 500 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0394
Značka: Sanytol
135 Kč –7 %
Sada Sanytol dezinfekční osvěžovač vzduchu – mentol 300ml + Sanytol dezinfekce na prádlo – bílé květy 500 ml + vzorek zdarma
135 Kč –7 % 125 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Sanytol dezinfekční osvěžovač zajistí dokonalou hygienu domova a příjemný pocit svěžesti. Absorbuje a ničí pachy, dezinfikuje a čistí. Působí na vzduch, povrchy a bytové textilie. Hubí 99,9 % mikroorganismů. Příjemně provoní celou domácnost svěží mentolovou vůní. Sanytol dezinfekce na prádlo zničí 99,9 % bakterií, plísní (candida albicans) a virů (lidský koronavirus 229 E, virus chřipky A H1N1) i při nízkých teplotách. Účinně odstraní neodbytný zápach a zanechá příjemný pocit čistoty. S vůní bílých květů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SANYTOL DEZINFEKČNÍ OSVĚŽOVAČ vzduchu, povrchů a textilií vyčistí vzduch a vydezinfikuje povrchy v jednom jediném kroku. Zahubí 99,9 % bakterií, plísní a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1) a lidského koronaviru 229E. Dezinfikuje, čistí, neutralizuje a ničí zápach. Zanechává příjemnou vůni. Ideální na čištění vzduchu ve velmi navštěvovaných nebo v málo větraných místech (tabákové pachy, zatuchlina, pachy v kuchyni, na toaletách, ve skříni, v autě) i na dezinfekci povrchů (koberce, závěsy, matrace, polštáře, autosedačky, kliky, počítače, telefony, nádoby na odpadky, vypínače, záchodové mísy). Doporučován pro preventivní použití nebo v období epidemie (chřipka, gastroenteritida, ... ). Nezanechává skvrny, k textiliím je šetrný. Příjemně provoní celou domácnost svěží vůní mentolu. Bez chlóru.

Účinnost:

 • baktericidní dle normy 13697 (5 min.)
 • virucidní podle normy EN 14476 (30 min.)
 • fungicidní podle normy EN 13697 (15 min.)
 • účinnost proti alergenům byla ověřena a zkontrolována akreditovanou laboratoří

Vhodné pro:

 • ovzduší (obývací pokoje, interiéry auta, koupelny, skříně…)
 • povrchy (záchodová prkénka, splachovadla, kliky…)
 • textil (koberce, záclony, autosedačky…)
Doporučené použití: 
dezinfekce vzduchu: Zavřete dveře a okna v místnosti. Před použitím nádobku protřepejte. Aplikujte krátkými postřiky. Poté opusťte místnost a nechejte působit 30 minut. Následně vyvětrejte.

dezinfekce povrchů a tkanin: Před použitím nádobku protřepejte. Nastříkejte ze vzdálenosti asi 25 cm na předem umytou plochu a nechte působit 30 minut. Pro odstranění odolných pachů postup opakujte. U textilií a choulostivých povrchů vyzkoušejte nejprve na malém, málo viditelném místě. Nepoužívejte přímo na kůži, semiš, hedvábí, lakované plochy, malované nebo natírané dřevo, akrylové plasty.

Upozornění:
Zabraňte kontaktu s očima. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku!
 
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

Složení:

biocidní účinná látka (PT2/AE): biphenyl- 2-ol 4g/kg a ethanol 312,4 g/kg, dalé > 30 % alifatické uhlovodíky, dezinfekční prostředky, parfémy (linalool)
 
 
SANYTOL DEZINFEKCE NA PRÁDLO spolehlivě zahubí 99,9 % bakterií, virů (lidský koronavirus 229 E, virus chřipky A H1N1) a plísní (candida albicans). Pere a dezinfikuje již při 20 °C a to všechny textilie, bílé i barevné. Ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo pacientů apod. Doporučuje se přidávat k praní v případech infekce nebo během epidemie (chřipka, střevní virózy…). Vhodný jak pro ruční praní, tak praní v pračce. Neodbarvuje. Bez chlóru. Zanechává příjemnou vůni bílých květů.

Výhody:

  • Neodbarvuje
  • Bez chlóru 
  • Hypoalergenní  
  • Dermatologicky testováno 
  • Účinný již při 20 °C

Doporučené použití:

Lze použít se všemi pracími prostředky. K odměření potřebného množství přípravku použijte uzávěr (1 uzávěr = 40 ml).

použití v pračce: Nalijte 45 ml přípravku do otvoru pro aviváž (místo aviváže), nastavte obvyklý prací cyklus.

dezinfekce pračky: K dezinfekci pračky nalijte 45 ml do otvoru pro aviváž. Nepřidávejte žádný jiný přípravek. Nastavte čisticí cyklus.

použití v ruce: Nalijte ½ uzávěru přípravku (20 ml) do 3,5 litrů vody (poslední voda při praní), nechte 15 minut působit, poté dostatečně vymáchejte a vyždímejte.

Upozornění:

Neužívejte vnitřně (nepolykejte). Před použitím si přečtěte údaje na obalu a informace o výrobku. Pokud se přípravek dostane přímo na prádlo, dostatečně vymáchejte v čisté vodě. Zabraňte kontaktu s očima. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Při běžném použití nehrozí nebezpečí pro septiky.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně několik minut vyplachujte vodou, pokud máte nasazené kontaktní čočky a jdou snadno vyjmout, vyjměte je z očí a pokračujte ve vyplachování.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.

PŘI STYKU S ODĚVEM: Kontaminovaný oděv a kůži okamžitě omyjte velkým množstvím vody a potom oděv odložte.

Složení:

biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 27 000 mg/kg, dále <5% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky a parfémy (benzyl salicylate), 2-methyl-4-isothiazolin-3-one(MI), 2-phenoxyethanol, bronopol (INN), 2-brom-2-nitropropan-1,3-diol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: