Octanový krém 100 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0135
Značka: Fagron
89 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení

Dobře roztíratelný zklidňující krém se stahujícím, svírajícím, lehce chladivým účinkem. Ideální k ošetření pokožky po bodnutí hmyzem, spálení od sluníčka, při opruzeninách a ke zmírnění otoků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Octanový krém má stahující, svíravý, lehce chladivý účinek. Působí protisvědivě a má mírné antimikrobiální účinky na choroboplodné zárodky. Zmírňuje otoky. Ulevuje pokožce při bodnutí hmyzem, spálení či podráždění od sluníčka, je také výborným pomocníkem při opruzeninách.

Použití

Rovnoměrnou vrstvu krému naneste na postižená místa 1 – 3 × denně. Před prvním použitím odšroubujte uzávěr a odstrňte hliníkovou membránu z hrdla tuby.

Upozornění

Pouze pro zevní použití. Neužívejte vnitřně! Nesmí se aplikovat do otevřených ran, na sliznice a do očí. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení oči ihned vypláchněte proudem čisté vody.

Složení:

petrolatum, lanolin, voda, aluminum acetate, aluminum tartrate

Nevyplňujte toto pole:
KL Avatar autora Hodnocení 9.2.2023 14:05
... vzorky zdarma uvedené u objednaných produktů je jenom obchodní trik... Opravdu švejkování... Ke čtyřem!!! výrobkům... 2(slovy: dva vzorky!!!, které se zbožím z objednávky neměly nic společného???) . Raději dovětek "+ vzorek zdarma" k výrobkům neuvádějte, je to nekorektní, neprofesionální, a hlavně, pro zákazníky zavádějící! Kami Lipe
Odpovědět