NANO obličejová maska (CZ) 10ks + vzorek zdarma

Kód: LIL0251
Doprava zdarma na výdejní místo
Značka: Holík
99 Kč 10 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Nanorouška s vysoce účinným nanofiltrem poskytuje jedinečnou ochranu před bakteriemi, prachovými částicemi a viry. Chrání nositele i osoby v jeho okolí. Univerzální velikost s upevněním na gumičky a integrovaným tvarovacím nosním páskem pro pohodlné přizpůsobení tvaru obličeje. Balení obsahuje 10 kusů roušek v uzavíratelném sáčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NANO obličejová maska s unikátním záchytem filtru ( >  99 % virů VFE a bakterií BFE) poskytuje 4–vrstvou ochranu nositele nejen před průnikem bakterií, virů a prachových částic, ale také před vystříknutím potencionálně kontaminovaných tekutin (typ IIR). Obsažený nano filtr neztrácí svou účinnost ani postupným zvlhnutím v průběhu nošení. Vyrobeno z nedráždivého, k pokožce šetrného materiálu. Tvarovatelný nosní klip pro perfektní přizpůsobení se jakémukoliv tvaru obličeje. Měkká, kvalitně navařená elastická poutka. Univerzální velikost. Testováno dle normy EN 14683:2019+AC:2019.

Výhody produktu

  • unikátní záchyt filtru - vyšší jak 99 % virů (VFE) a bakterií (BFE)
  • možnost celodenního nošení - NANO filtr neztrácí svou účinnost ani postupným zvlhnutím
  • nedráždivý, k pokožce šetrný materiál
  • integrovaný tvarovací nosní pásek
  • upevnění na gumičky
  • univerzální velikost 

Barva bílá

Země původu: ČR – vyrobeno ve Zlíně, v prostoru, který je denně dezinfikován germicidními lampami

Doporučené použití

Při nošení na roušku nikdy nesahejte rukama. Rouškou si zakryjte nos a ústa a přesvědčte se, že mezi obličejem a rouškou nejsou žádné mezery. Jakmile je rouška vlhká, vyměňte ji za novou. Roušky určené pro jednorázové použití již znovu nepoužívejte, hygienicky ji zlikvidujte (spalte nebo vyhoďte do uzavíratelného koše).

Upozornění

Roušky určené na jedno použití znovu nepoužívejte. Použitou roušku nevyhazujte do žádného kontejneru na tříděný odpad, ani do kontejneru na papír; roušku můžete buď spálit, nebo vyhodit do uzavíratelného koše, ideálně uzavřenou v igelitovém sáčku. Po manipulaci s použitou rouškou si vždy pečlivě umyjte ruce. Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití a uchovávání. 

Složení

NANO filtr - Spunbond+Meltblown/PVDF, vnitřní komfortní vrstva – Spunbond, vnější ochranná vrstva – Spunbond

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: