FEMIFIT Plusz Intimní sprcha + vzorek zdarma

Kód: LIL0075
Doprava zdarma na výdejní místo
Značka: Femifit
189 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Irigátor pro roztok z léčivých tablet Femifit Colpo-Cleaner Laktóz k vaginálním výplachům a oplachům. Balení obsahuje 1 kus irigátoru pro opakované použití. Zdravotnický prostředek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Irigátor pro roztok z léčivých tablet Femifit Colpo-Cleaner Laktóz k vaginálním výplachům a oplachům. Díky patentovanému zpětnému ventilu se kontaminovaná tekutina nenasaje zpět do stlačované nádržky a žena ji tak při výplachu zpětně nevstříkne do pochvy. Výrobek je určen pro minimálně 80 použití (zkušenosti výrobce potvrzují, že prakticky napořád). Objem nádržky irigátoru je 200 ml. Zdravotnický prostředek.

Doporučené použití:

Naplňte zásobník do poloviny jeho hrdla vodou teploty lidského těla; teplotu vody můžete ověřit přiložením nádobky k okraji svých úst. Vhoďte do nádobky 1 tabletu (celou nebo napůl rozlomenou). Nasaďte na zásobník mycí hadičku. Položte se nebo se posaďte, jak je pro vás pohodlnější, do vany či sprchového kouta. Uvolněte svaly a zvolna zasuňte hadičku aplikátoru do pochvy. Stlačujte a přitom otáčejte aplikátor tak, abyste postupně použila celý obsah nádobky. Po použití obě části aplikátoru pečlivě vypláchtěte teplou vodou a nechte oschnout.

Upozornění:

Z hygienických důvodů se doporučuje, aby irigátor používala pouze jedna žena. 
Přípravek je klasifikován jako zdravotnický prostředek třídy I. ISO 15225:2000. Země původu Maďarsko.  

Složení: 

recyklovatelný plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: