FEMIFIT Intimní mycí pěnové mýdlo 250 ml + vzorek zdarma

Kód: LIL0074
Doprava zdarma na výdejní místo
Značka: Femifit
149 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Příjemně vonící mycí pěnové mýdlo s oslím mlékem a kyselinou mléčnou pro hygienu a ochranu intimních partií. Vhodné ke každodennímu použití, pro ženy i muže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Femifit Intimní mycí pěnové mýdlo s obsahem lyofilizovaného oslího mléka a kyseliny mléčné je určeno speciálně pro hygienu a ochranu intimních partií. Jemně čistí, osvěžuje a optimalizuje hodnotu pH intimních partií žen. Oplachuje sekret a posiluje obranyschopnost pokožky. Vhodné ke každodennímu zevnímu použití, zvláště před a po pohlavním styku, během a po menstruaci a před a po plavání či sportu. Vhodné pro ženy i muže.

Výhody přípravku:

  • příjemná vůně
  • jemně čistí, osvěžuje a optimalizuje hodnotu pH intimních partií žen
  • oplachuje sekret
  • posiluje obranyschopnost pokožky

Doporučené použití:

Přípravek naneste na intimní partie, jemně omyjte a poté důkladně opláchněte vodou.

Upozornění:

Přípravek je určen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně. Zabraňte kontaktu s očima. Při zasažení očí je důkladně vypláchněte čistou vodou.

Složení:

aqua, oslí mléko, cocamidopropyl betaine, decyl glucoside, sodium laureth sulfate, PEG 7 glyceryl cocoate, PEG 4 rapeseedamide, sodium styrene, parfum, kyselina mléčná, methylchloroisothiazolinone, lyofilizované  oslí  mléko, kyselina mléčná, spektrum mastných kyselin, voda, sušina, tuk, bílkoviny, albumin a globulin, kasein, laktóza, popel, minerály, Mg, P, Fe, Mn, Co, Cu, Vitamíny A, E, C, B1, B2, B6, B12.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: