FEMIFIT Colpo-Cleaner Laktóz šumivé tablety + dárek zdarma

Kód: LIL0076
Doprava zdarma na výdejní místo
Značka: Femifit
369 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Šumivé tablety s laktózou pro přípravu vaginálního výplachu, určené pro redukci patogenních mikroorganismů a podporu a posílení oslabené vnitřní vaginální mikroflóry a narušeného pH. Vhodné jako podpůrný prostředek při vaginálním výtoku, zánětu nebo při jiných problémech. Balení obsahuje 20 šumivých tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Femifit Colpo-Cleaner Laktóz šumivé tablety obsahují kombinaci laktózy, jedlé sody (hydrogenuhličitan sodný) a kyseliny citronové pro posílení a podporu přirozené vaginální mikroflóry a vaginálního pH a eliminaci patogenních mikroorganismů. Nejvýznamnější účinnou látkou je laktóza, která poskytuje výživu přirozeným laktobacilům nacházejícím se v pochvě, zároveň však není škodlivá pro osoby trpící intolerancí laktózy. Jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný) odstraňuje minerály, které se obvykle rozpouštějí ve vodě z vodovodu. Kyselina citronová okamžitě vytváří kyselé prostředí s takovým pH, ve kterém se patogeny nedokáží rozmnožit.

Výhody přípravku:

  • zcela přírodní produkt
  • neobsahuje alergeny
  • bez vedlejších účinků
  • ihned po aplikaci navodí potřebné pH poševního prostředí
  • podporuje množení laktobacilů, které produkují potřebnou kyselinu
  • vypláchne z pochvy nežádoucí sekrety

Doporučené použití:

Tablety se používají prostřednictvím irigátoru, intimní sprchy Colpo-Cleaner. Irigátor se skládá ze dvou částí, nádobky a vlastní intimní sprchy. Nádobka se před použitím naplní odpovídajícím množstvím vlažné vody, v níž se nechá rozpustit tableta (celá nebo rozlomená napůl). Oba díly (nádobka a sprcha) se poté spojí dohromady a irigátor je připraven k použití. Pro osobní hygienu používejte dle individuální potřeby 1 × za 1–2–3 dny. Při doléčení zánětu používejte 3 × denně po dobu 2 dnů.

Upozornění:

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Země původ Maďarsko.

Složení:

laktóza, jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný), kyselina citronová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: